Palata – Domov pro zrakově postižené, příspěvková organizace hl.města Prahy, která se stala součástí pilotního programu výuky Psychobiografického modelu péče profesora Erwina Böhma v České republice vypisuje výběrové řízení na pozici:

pracovník v sociálních službách - aktivizace

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - aktivizace

Náplň práce

základní nevýchovná nepedagogická práce – aktivizace klienta
provádění volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností formou výtvarné, hudební a pohybové výchovy, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti a provádění osobní asistence
individuální plánování s uživatelem sociální služby

Nabízíme:

příjemné prostředí v klidné části Prahy a přátelskou pracovní atmosféru
dobré platové podmínky
zajímavou a kreativní práci
možnost vzdělávání v oblasti sociálních služeb
5 týdnů dovolené
benefity FKSP (např. příspěvek na rekreaci, masáže, závodní stravování apod.)
bezplatné parkování přímo v areálu
účast na kulturních akcích
nástup dle dohody

Požadujeme:

SŠ, VOŠ, VŠ - sociální oblast výhodou
výhodou: hra na hudební nástroj – klavír nebo harmonika
výhodou: kurz muzikoterapie nebo aromaterapie
kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
praxe v sociální oblasti výhodou
umění naslouchat, komunikace, empatie, samostatnost
kladný vztah k seniorům
kreativnost, zručnost, nápaditost, schopnost nacházet a vymýšlet nové věci

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu, tel.mobil: 778 766 077, 277 028 425, kontaktní osoba: Simona Kronďáková, personalistka

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Hřebenkách 737/5, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

25000-27000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou