Palata – Domov pro zrakově postižené, příspěvková organizace hl.města Prahy, která se stala součástí pilotního programu výuky Psychobiografického modelu péče profesora Erwina Böhma v České republice vypisuje výběrové řízení na pozici:

Rozšiřujeme náš tým o 2 všeobecné zdravotní sestry/bratry

Náplň práce:

  • provádění činností na základě indikace ošetřujících lékařů - pouze odborná ošetřovatelská péče
  • účast na lékařských vizitách, provádění odběrů
  • vedení předepsané dokumentace – převážně v PC formě
  • týmová spolupráce s ostatními odbornými pracovníky a pracovníky sociálních služeb

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • levné ubytování, parkování přímo v areálu
  • příjemné prostředí v klidné části Prahy, přátelskou pracovní atmosféru
  • velmi dobré platové podmínky, včetně systému příplatků
  • možnost hrazeného vzdělávání v oblasti sociálních a zdravotních služeb
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • zaměstnanecké výhody ( např.příspěvek na dovolenou, masáže, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturu)

Požadujeme:

  • vzdělání SZŠ, VOŠ, příp. VŠ, registrace nutností, praxe vítána
  • práce v nepřetržitém provozu, denní, noční směny, možnost zkráceného úvazku
  • znalost práce na PC
  • nutnost zodpovědného rozhodování

Kontaktní osoba: Simona Kronďáková, tel. 778 766 077 nebo 277 028 425.
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na naši e-mailovou adresu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Hřebenkách 737/5, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

32000-36000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou