Palata – Domov pro zrakově postižené, příspěvková organizace hl.města Prahy, která se stala součástí pilotního programu výuky Psychobiografického modelu péče profesora Erwina Böhma v České republice vypisuje výběrové řízení na pozici:

Psycholog nebo psychoterapeut

Nabízíme:

- příjemné prostředí v klidné části Prahy, přátelskou pracovní atmosféru
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- zaměstnanecké výhody (např. příspěvek na dovolenou, masáže, příspěvek na
penzijní připojištění)
- parkování zdarma přímo v areálu
- zajímavou praxi,

Požadujeme:

- VŠ vzdělání – jednooborová psychologie + alespoň ukončený tříletý výcvik
- v případě psychoterapeuta: VŠ vzdělání + pětiletý ukončený psychoterapeutický výcvik
- zájem o seniorskou a neuropsychologickou problematiku,
- příp. praxe s klienty se zdravotním postižením výhodou

- znalost práce na PC

- týmová spolupráce

Náplň práce:

Váši náplní práce je pomoc klientům v adaptační fázi, práce s diagnostickými metodami souvisejícími s kognitivními poruchami, krizové intervence.
Spolupráce s ostatními pracovními pozicemi při tvorbě individuálních plánů péče, spolupráce s odbornými lékaři.¨
Individuální psychoterapeutická práce s klienty.

Přihlášku do výběrového řízení, strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte na naši

e-mailovou adresu; kontaktní osoba: Simona Kronďáková, personalistka, tel. 778 766 077 nebo 277 028 425

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Hřebenkách 737/5, 150 00  Praha-Smíchov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní